Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

 

O firmie

Historia firmy Salus-Haus sięga początku XX wieku, kiedy to, w 1916 roku Dr. Otto Greither założył rodzinne przedsiębiorstwo.
Filozofia firmy i ponad stulenie działania skupiają się wokół wytwarzania naturalnych preparatów na bazie leczniczych ziół, ze szczególną dbałością o środowisko.
Na terenie firmy Salus płynie nieduża rzeka. Za jej pomocą napędzane są dwie elektrownie wodne, a pozyskany w sposób przyjazny dla środowiska prąd wykorzystywany jest w całym procesie produkcji.
Salus posiada swoje plantacje w Bawarii i na nieskażonej glebie w Chile, u podnóża wulkanu Vilarrica. Uprawia się na nich ponad 200 różnych roślin leczniczych. Uprawa i selekcja roślin o właściwościach leczniczych odbywa się pod ścisłym naukowym nadzorem. Dzięki temu każda partia surowca ma zagwarantowaną najwyższą jakość.
Salus oferuje ok. 1500 różnych produktów leczniczych i profilaktycznych w wielu formułach. Są to nie tylko znane na całym świecie toniki, ale również soki, syropy, krople, zioła i przyprawy, herbatki, tabletki, kapsułki.
Każdy produkt firmy SALUS jest wytwarzany zgodnie z rygorystycznymi kryteriami prawa farmaceutycznego.

  

Najważniejsze zasady firmy SALUS:

  • Wszystkie surowce roślinne wykorzystywane do produkcji pochodzą z upraw ekologicznych.
    Zakazane jest używanie do produkcji roślin modyfikowanych genetycznie (GMO).

  • Do produkcji nie wykorzystuje się alkoholu, sztucznych barwników, konserwantów ani
    żadnych dodatków syntetycznych.

  • Proces produkcji, od pozyskania wysokiej jakości surowców po biodegradowalne
    opakowania został zaprojektowany ze szczególną troską o środowisko naturalne.

 

  

Wyłącznym dystrybutorem firmy Salus w Polsce jest Zioło-Piast Hurtownia Farmaceutyczna, która od 25 lat zaopatruje sklepy zielarsko - medyczne oraz apteki w najwyższej jakości produkty na bazie ziół i wielu innych naturalnych składników.

 

logo-salus.png

zioło_piast_logo (2).jpg

Masz pytania lub chcesz podzielić się swoimi uwagami?