Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

 

Zmęczona? Znużona?

Zmęczona? Znużona?Zmęczenie? Dodaj sobie energii!
Czy wiesz, że bardzo dużo kobiet potrzebuje dodatkowego żelaza?

Niedobór żelaza może  powodować, że czujesz się słaba, zmęczona i ciężko Ci jest się skoncentrować. Inne objawy niskiego poziomu żelaza to cienie pod oczami, bóle głowy, blada cera oraz zwiększone zapotrzebowanie na sen. Ponieważ wyróżnia się wiele stopni zapotrzebowania na żelazo, nawet możesz nie być świadoma, że Twój poziom żelaza jest niski. Osoby starsze, sportowcy, ciężarne i karmiące kobiety oraz wegetarianie mogą mieć zwiększone zapotrzebowanie na ten pierwiastek.

Żelazo jest niezbędne  
Ponieważ Twój organizm nie jest w stanie produkować żelaza sam, Ty musisz go dostarczać przez codzienną dietę. Większość żelaza służy wytwarzaniu hemoglobiny – czerwonego barwnika krwi. Żelazo jest niezbędne w procesie dostarczania tlenu do organizmu. Dostarczanie wystarczającej ilości żelaza jest bardzo trudne. Przyswajalność żelaza można poprawić, jedząc więcej owoców i warzyw bogatych w witaminę C. Niestety inne produkty spożywcze, np. otręby, mleko, czarna herbata i kawa, zaburzają wchłanianie żelaza. 

Jak uzupełnić niedobór żelaza? Naturalne rozwiązanie!
Floradix® Żelazo
i witaminy, płynny suplement diety na bazie roślin zawierający żelazo pomaga utrzymać prawidłowy poziom żelaza. Uzyskany z łatwo rozpuszczalnego glukonianu żelazawego oraz organicznej żywności i współdziałających witamin. Floradix® jest łatwo przyswajalny i szybko uzupełnia poziom żelaza, co pomaga odbudować potrzebną dawkę energii! Płynna formuła Floradix ® oraz zawarte w nim ekstrakty z roślin takich jak koper włoski pomagają utrzymać prawidłową pracę układu trawiennego. Oznacza to, że w przeciwieństwie do innych preparatów z żelazem Floradix ® nie powoduje zaparć.                

Floradix® Żelazo i witaminy to suplement diety dostępny w opakowaniach 250 ml, 500 ml oraz tabletkach.

Masz pytania lub chcesz podzielić się swoimi uwagami?