Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

 

Zdrowe jelita to zdrowy organizm

 

Wysokie temperatury sprzyjają rozwojowi bakterii i o zatrucia pokarmowe nietrudno. Uliczne jedzenie: fast foody, lody i napoje spożywane w różnych miejscach mogą nas niekiedy narazić na niespodziewane dolegliwości żołądkowe. 

Jeśli jednak w naszej diecie nie zabraknie odpowiednich związków będziemy bardziej odporni na dolegliwości żołądkowe i przykre niespodzianki.
Dlatego warto wzmacniać Nasz organizm a szczególnie jelita probiotykami zawartymi w naturalnych produktach żywnościowych. Badania naukowe dowodzą, że przyprawy kuchni azjatyckiej jak kurkuma czy imbir również poprawiają pracę przewodu pokarmowego. Kurkuma znana jest od dawna, jako świetny środek usprawniający trawienie, łagodzący stany zapalne i schorzenia układu pokarmowego. Stosowana codziennie ma również właściwości przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze, chroni wątrobę przed toksynami i poprawia krążenie krwi. W dbałości o swoje jelita polecamy, więc do codziennego przyjmowania preparaty z kurkumą, np. Floradix Ochrona Jelit).

Pamiętaj zdrowe jelita to zdrowy organizm.

Masz pytania lub chcesz podzielić się swoimi uwagami?