Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

 

Święta i dolegliwości żołądkowe

Ochrona jelit święta wielk..jpgJuż niebawem Święta. Spotkania w gronie rodzinnym przy suto zastawionych stołach mogą nas narazić na niespodziewane dolegliwości żołądkowe. 
Dlatego warto już teraz wzmacniać Nasz organizm, a szczególnie jelita probiotykami zawartymi w naturalnych produktach żywnościowych.

W dbałości o swoje jelita polecamy, więc do codziennego przyjmowania Floradix Ochrona Jelit -> https://naszazielarnia.pl/floradix-floradix-ochrona-jelit-250ml,c16,p2,pl.html

Zawiera on wyciągi roślinne i olejki eteryczne z kurkumy, mięty, karczocha, rozmarynu i imbiru, których zadaniem jest stymulowanie procesów trawiennych, a także ekstrakt jabłkowo-śliwkowy zawierający naturalny błonnik, który wspomaga perystaltykę jelit oraz magnez wpływający na rozluźnienie i napięcie mięśni, a tym samym wspierający pasaż jelitowy i usprawniający wydalanie resztek pokarmowych.
Kompozycja ziół jest tak dobrana, że wpływają one na prawidłowe działanie układu pokarmowego, pobudzają perystaltykę jelit, zmniejszają obciążenie wątroby po zjedzeniu ciężkostrawnych pokarmów.

Pamiętaj zdrowe jelita to zdrowy organizm.

A tu znajdziecie szczegółowy opis produktu: https://www.floradix.pl/files/9014/8733/0876/Floradix_Ochrona_jelit.pdf

 

Masz pytania lub chcesz podzielić się swoimi uwagami?