Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

 

Oczyszczanie organizmu, walka z cellulitem 

Celulit detox blog.jpgCzasami ciało może potrzebować pomocy w pozbyciu się różnych toksyn, które tworzą się w naszym organizmie.

W tym celu konieczne jest oczyszczenie, które sprzyja procesom detoksykacji, aby umożliwić neutralizację i eliminację odpadów metabolicznych i innych toksyn różnego pochodzenia nagromadzonych w naszym ciele.

W związku z nagromadzeniem toksyn w naszym ciele tworzy się także cellulit - efekt nierównomiernego rozłożenia komórek tłuszczowych, które są przerośnięte, zbite w grudki. Otacza je mieszanka wody i produktów ubocznych przemiany materii – toksyn.

Aby się go pozbyć należy podjąć pewne kroki. W strategię walki z cellulitem dobrze wpisuje się drenaż limfatyczny, mający na celu pobudzenie krążenia limfy oraz wewnątrzkomórkowej przemiany materii. Zadanie tego zabiegu to eliminacja toksyn z organizmu przez przyspieszenie krążenia obwodowego. Należy także wprowadzić odpowiednią dietę i ćwiczenia oraz domową, codzienną pielęgnację.

Przy walce z cellulitem mówimy także o znaczeniu kuracji odtruwającej, która prowadzi do neutralizacji i eliminacji toksycznych substancji obecnych w naszym organizmie. 

Floradix Detox bio - ziołowa formuła do rozcieńczania pomaga ciału oczyścić się ze szkodliwych elementów, z którymi mamy codzienny kontakt. 

Floradix Detox bio to ekologiczny suplement diety na bazie ziołowych wyciągów z witaminą C. Karczoch i ostropest  w nim zawarte wspierają naturalny proces detoksykacji organizmu.  

Ale oprócz oczyszczania, Floradix Detox Bio wspomaga eliminację płynów poprzez poprawę funkcji nerek i jelit, ułatwiając ich transport.

Wszystkie rośliny i owoce zawarte w toniku pochodzą z upraw ekologicznych. Floradix Detox bio nie zawiera syntetycznych substancji konserwujących, barwników, alkoholu, laktozy i drożdży oraz jest odpowiedni dla wegetarian i wegan. Jest to produkt bezglutenowy.

Detox Bio: należy przyjmować, gdy organizm zasygnalizuje potrzebę detoksykacji, szczególnie w przypadku zmian pór roku, a także w połączeniu z innymi produktami do leczenia cellulitu.

Masz pytania lub chcesz podzielić się swoimi uwagami?