Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

 

Kończy się lato - czas na podróż detoksykacyjną!

Detox 3.jpgLato to najlepszy czas na relaks, wyłączenie, a dzięki pięknym i długim dniom możesz się dobrze bawić, organizować wycieczki i spędzać miłe chwile z przyjaciółmi.

Jeśli z jednej strony wszystko to nas zadowala, to z drugiej strony mamy tendencję do przesady, i przeciążamy nasze ciało.

Zmiana sezonu jest zawsze najlepszym czasem na zaplanowanie cyklu oczyszczania i eliminacji zgromadzonych w naszym ciele substancji.

Oczyszczanie oznacza sprzyjanie procesom detoksykacji, które pozwalają neutralizować i eliminować szkodliwe substancje i inne toksyny gromadzące się w naszym ciele.  Wyeliminujmy zatem te toksyny poprzez stymulację narządów wydalniczych, które muszą funkcjonować i być w doskonałym zdrowiu: wątroba, nerki, skóra i płuca.

Polecamy sięgnąć po Floradix Detox bio, który dzięki kompleksowi 16 ziół, sprzyja procesowi detoksykacji. Jest to ekologiczny suplement diety na bazie ziołowych wyciągów z witaminą C. Karczoch, ostropest i mniszek lekarski wspierają naturalny proces detoksykacji organizmu. Liść mniszka lekarskiego i pokrzywa przyczyniają się do wspierania naturalnych funkcji oczyszczania organizmu. Pokrzywa wspomaga układ moczowy.

Floradix Detox bio zawiera również kurkumę, ekstrakt figowo-śliwkowy, imbir oraz inne ekstrakty roślinne. Ponadto zawiera Witaminę C (z aceroli), która pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym i przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.

Wszystkie rośliny i owoce zawarte w toniku pochodzą z upraw ekologicznych. Floradix Detox bio nie zawiera syntetycznych substancji konserwujących, barwników, alkoholu, laktozy i drożdży oraz jest odpowiedni dla wegetarian i wegan. Produkt bezglutenowy.

 

DETOX PO LECIE - 5 porad odnowy biologicznej

  1.  staraj się przywrócić zróżnicowaną i zbilansowaną dietę,
  2.  przywróć regularność twojego dnia,
  3.  wznów aktywność fizyczną,
  4.  pij odpowiednią ilość wody,
  5.  oczyszczaj organizm za pomocą roślin

Masz pytania lub chcesz podzielić się swoimi uwagami?