Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

 

Jak grillować bez problemów z trawieniem?

Grill new.pngCiepłe, letnie dni to więcej okazji do spotkań przy grillu, a co za tym idzie do jedzenia ciężkostrawnych potraw, które mogą powodować dolegliwości trawienne.
Warto wesprzeć pracę jelit stosując Floradix Ochrona Jelit, który wpływa na prawidłowe działanie układu pokarmowego, pobudza perystaltykę jelit, zmniejsza obciążenie wątroby po zjedzeniu ciężkostrawnych pokarmów. Zawarte w produkcie składniki mają dobroczynny wpływ na układ pokarmowy: karczoch pozytywnie wpływa na wątrobę, rozmaryn wspomaga trawienie tłuszczy, mięta pieprzowa ma dobroczynny wpływ na żołądek, a imbir pomaga w funkcjonowaniu układu trawiennego. Prawidłowe funkcjonowanie jelit ma kluczowe znaczenie dla dobrej kondycji całego organizmu.
• Rozmaryn, imbir, kurkuma i mięta pieprzowa wspomagają pracę układu trawiennego.
• Karczoch wspomaga wydzielanie soków trawiennych.
• Magnez pomaga w utrzymaniu równowagi elektrolitowej.
Warto sięgnąć też po ziołowe kuracje wspomagające oczyszczanie wątroby jak np. tonik Floradix Na Wątrobę.
Floradix na Wątrobę to płynna formuła zawierająca w swoim składzie wiele ważnych składników ziołowych: karczoch, mniszek lekarski, kurkumę i inne gorzkie zioła, takie jak goryczka i imbir. Jednym z najważniejszych składników produktu jest karczoch. Karczoch i mniszek lekarski wspierają trawienie. Karczoch pozytywnie wpływa na wątrobę, wspomaga prawidłowy przepływ soków trawiennych oraz pracę jelit. Karczoch przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu cholesterolu i lipidów we krwi. Mniszek lekarski przyczynia się do zwiększenia apetytu i dobrego trawienia. Zioła zawarte w suplemencie Floradix na Wątrobę pomagają utrzymać zdrową wątrobę (karczoch).

Masz pytania lub chcesz podzielić się swoimi uwagami?