Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

 

Wsparcie witaminowe dla Twojego dziecka

Kindervital zima 2.jpgSą etapy rozwoju dziecka, które wymagają dużej ilości zasobów z jego ciała, a wsparcie multiwitaminowe może okazać się pomocne. Witaminy są niezbędne dla rozwoju dzieci: pomagają w rozwoju układu nerwowego, zwiększają odporność, sprawiają, że maluchy są bardziej odporne na infekcje, chronią je przed działaniem wolnych rodników i pomagają w rozwoju umiejętności poznawczych. 
Również w szczególnych przypadkach, takich jak:  intensywne okresy nauki i sportu , okres rekonwalescencji, długotrwałe terapie antybiotykowe , dieta, celiakia lub nietolerancja pokarmowa, może być pomocne w integracji witamin i minerałów.

Zdrowa i zbilansowana dieta jest podstawą naturalnego wsparcia witaminowego. Niestety, zawartość witamin w owocach i warzywach uprawianych w szklarniach, poza sezonem jest zwykle niższa niż w przypadku naturalnie uprawianych warzyw.
Jeśli dodamy do tego wszystkiego brak apetytu lub „kaprysy” dzieci i coraz bardziej powszechne alergie i nietolerancje pokarmowe, które często ograniczają zakres produktów spożywczych, wsparcie multiwitaminowe może być bardzo cenne. 

Floradix-Kindervital jest pysznym suplementem diety dla dzieci, który dostarcza niezbędny wapń i 9 witamin,  jego skład jest tak skomponowany, aby zaspokoić ich gusta – dzieci go lubią.

Masz pytania lub chcesz podzielić się swoimi uwagami?