Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

 

Gdy wątroba potrzebuje wsparcia

Floradix na wątrobę.jpgWątroba jako jeden z najbardziej obciążonych pracą narządów zawsze potrzebuje wsparcia, szczególnie gdy nie mamy czasu żeby pilnować zasad zdrowej diety. Zioła są dobrym rozwiązaniem problemu, lecz nie zawsze jest czas na systematyczne ich przygotowanie. Dlatego mamy dla Was gotowy produkt, tonik Ziołowy Floradix Na Wątrobę, skomponowany z wyciągów roślinnych o działaniu poprawiającym trawienie i przeciwzapalnym.

Tonik Floradix Na Wątrobę zawiera w składzie mniszek lekarski, kurkumę i inne zioła poprawiające pracę tego bardzo ważnego narządu – szczególnie po przejedzeniu się, spożyciu alkoholu itp. 

Mniszek lekarski przyczynia się do zwiększenia apetytu i dobrego trawienia.

Karczoch pozytywnie wpływa na wątrobę, wspomaga prawidłowy przepływ soków trawiennych  oraz pracę  jelit. Karczoch przyczynia się do  utrzymania prawidłowego poziomu cholesterolu i lipidów we krwi.

Zioła zawarte w  suplemencie Floradix na Wątrobę pomagają utrzymać zdrową wątrobę (karczoch).

Floradix na Wątrobę jest suplementem diety skierowanym do osób, które odczuwają dyskomfort trawienny i  chcą wspomóc pracę swojej wątroby.

Masz pytania lub chcesz podzielić się swoimi uwagami?