Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

 

Floradix Floravital - witaminy dla kobiet w ciąży

suplementacja-witamin-kobiet-w-ciazy.jpegSuplementacja podczas ciąży – dlaczego nie powinniśmy o niej zapomnieć?

Już w okresie planowania ciąży każda kobieta powinna pomyśleć o odpowiedniej suplementacji. Po zrobieniu badań dowiemy się, czy w naszym organizmie występują niedobory witamin. W trakcie ciąży nasz organizm potrzebuje znacznie większej ilości witamin i minerałów. Nieodpowiednie dostarczanie składników odżywczych może doprowadzić do niebezpiecznych powikłań podczas ciąży, a nawet porodu. Niedobór witamin może doprowadzić do:

  • anemii,
  • ciągłego uczucia zmęczenia,
  • zaburzenia trawienia,
  • problemów z koncentracją i skupieniem uwagi,
  • problemów ze snem.

Brak odpowiednich witamin w organizmie może negatywnie wpłynąć nie tylko na zdrowie matki, ale również i na prawidłowy rozwój dziecka. Dlatego wszystkie niepokojące sygnały powinno się konsultować z lekarzem prowadzącym ciążę.

Suplementacja w ciąży – na jaki produkt warto się zdecydować?

Floradix Floravital to jeden z coraz częściej wybieranych przez kobiety w ciąży suplementów. Oczywiście przed początkiem suplementacji warto skonsultować się z lekarzem. Produkt ten jest przebadany i w 100% bezpieczny. Floradix Floravital zawiera najważniejsze wyciągi z owoców dzikiej róży, żelazo, witaminy oraz liczne zioła. Płynna forma suplementu sprawia, że znacznie szybciej się wchłania. Jakie są zalety jego stosowania? Przede wszystkim reguluje metabolizm energetyczny, dzięki czemu szybko pożegnamy się ze zmęczeniem i znużeniem. Przyczynia się również do prawidłowej produkcji krwinek i hemoglobiny, które są bardzo ważne w prawidłowym funkcjonowaniu naszego organizmu.

Masz pytania lub chcesz podzielić się swoimi uwagami?