Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

 

Czy można złagodzić stres?

B Complex Teresa fb mni..pngWiosenne zmęczenie, nerwy i nadmierny stres dopada nas wszystkich, lecz zupełnie inaczej radzi sobie organizm dobrze wypoczęty i odżywiony, niż ten któremu brakuje odpowiednich minerałów oraz witamin. Dla układu nerwowego i metabolizmu bardzo ważny jest poziom witamin z grupy B, który można szybko i skutecznie uzupełnić odpowiednim produktem, posiadającym w składzie głównie naturalne komponenty. Są one łatwo przyswajalne i rozpoznawane przez nasz organizm jako przyjazne i podnoszące energię. Tak działa tonik ''Floradix Witamina B Complex'', który został już wypróbowany przez wiele osób z bardzo dobrym skutkiem.

Należy również wspomnieć, że witamina B1 pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu serca. Witaminy B6 i B12 pomagają w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek i prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Biotyna (wit. B7) i niacyna (wit. B3), pomagają zachować zdrową skórę oraz pomagają w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych.

Floradix Witamina B Complex nie zawiera alkoholu, konserwantów, barwników ani syntetycznych aromatów.

Ponadto nie zawiera laktozy, drożdży i glutenu i jest odpowiedni dla wegetarian i wegan.

Jeżeli więc czujecie się wyczerpani... koniecznie wypróbujcie Floradix witamina B Complex.

Masz pytania lub chcesz podzielić się swoimi uwagami?